Масовий Рекрутинг Персоналу Для Вашої Компанії*

До прикладу, як чат-бот «Робота в INTERTOP», що дуже зручно, як показав наш досвід. Не зупинятись на звичних інструментах і постійно шукати нові ресурси. Адже нових стартапів регулярно з’являється чимало, тому варто тестувати та пробувати нові технології, які пропонує ринок.

Фахівець з пошуку та найму співробітників саме для вашої команди! Мене звати Анастасія, я HR manager вже більше 3-х років. Маю досвід масового підбору персоналу, а також найму вузькоспеціалізованих працівників, таких як маркетолог, директор з … Серед ресурсів, які ми використовуємо, є і сайт пошуку роботи Jooble. Керівники магазинів самостійно продивляються відгуки кандидатів на вакансії.

Повязані Послуги:

Фахівці стверджують, що швидше і простіше забезпечити фахівця на топову вакансію, ніж відібрати, наприклад, бригаду звичайних вантажників. Моє головне завдання – це підбір кандидатів на масові позиції для Роздрібу. Компанія INTERTOP має свою специфіку найму персоналу, як і будь-який великий ритейловий бізнес.

  • Бо в Києві величезний ринок праці та тут потрібно довше пошукати працівника.
  • Ми, до речі, вже писали про типові помилки при складанні вакансії.
  • INTERTOP сприймає кожного в команді в першу чергу як особистість, а не просто працівника, що відпрацьовує день.
  • Купуйте в грудні підписки зі знижкою, а використовуйте впродовж усієї зим…
  • В таких умовах важко спланувати, коли співробітника перестане задовольняти матеріальна складова професії, бо місяць на місяць не доводиться.

Найбільш затребувана позиція для ритейлу – це продавець-консультант, близько 90%. Наступними за попитом йде – касир та комірник. Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення вашої навігації. Наш сайт використовує файли кукі для персоналізації вашої взаємодії з сайтом. Бренд компанії роботодавця як ніколи раніше став відігравати важливу роль у долученні талановитих співробітників. Здійснення контролю адаптації нових співробітників.

При Масовому Рекрутингу Необхідно Пройти Наступні Етапи:

Тож саме час переходити до етапу навчання та стажування. З першого робочого дня, за співробітником закріплюється ментор на період адаптації. Для того, щоб адаптація була комфортною та ефективною, співробітник отримує адаптаційний лист, у якому розписаній план навчання на кожен день. У листі-запрошенні також направляйте інформацію про компанію. Не думайте, що кандидат запам’ятає вашу пропозицію, адже він щодня читає десятки вакансій.

Ми вирішили змінювати підходи й така кількість працівників в команді є достатньою для нас. Навчання допомагає співробітнику адаптуватись та повною мірою зрозуміти особливості діяльності компанії та бізнесу загалом. А також це невіддільна частина кар’єрного зростання та розвитку.

Масовий Рекрутинг Персоналу Для Вашої Компанії*

Тому процес надання зворотного зв’язку не займає багато часу. Діджиталізація та мультиканальність рекрутменту. Вже наявні та постійно з’являється велика кількість нових ресурсів та каналів для пошуку потенційних кандидатів, на опрацювання який у керівників або HR-менеджера не вистачає часу. Канал пошуку, який також часто у нашому користуванні – це чат-бот. Ми не маємо ніяких вікових обмежень на наші вакансії. Якщо говорити за рік в магазинах, то навіть за європейськими показниками, плинність кадрів сягає ледь не 90%.

В таких умовах важко спланувати, коли співробітника перестане задовольняти матеріальна складова професії, бо місяць на місяць не доводиться. В нашій команді лише досвідчені рекрутери – Вакансія Talent Acquisition Specialist Technical Recruiter з досвідом підбору персоналу в різних індустріях від 3 до 10 років. Найкращі професіонали на ринку від’їжджають працювати закордон та знайти тих, хто залишився тут – стає все важче.

Особливості Масового Підбору Кадрів

Для цього рекомендовано скористатися послугами кол-центру. У масовому підборі навіть команда з декількох ейчаров може не впоратися з задачею, бо кількість відгуків буде великою. Нерентабельно використовувати дорогу роботу кваліфікованих ейчарів, краще найняти працівників кол-центру. Якщо говорити про рекрутинг в компанії загалом, то ним займається три рекрутери та два стажери. На рекрутинг офісу в нас працює два рекрутери і один стажер і на Роздріб – один рекрутер та стажер. Якщо порівнювати з іншими компаніями з подібною кількістю магазинів, то навряд чи десь є така маленька команда.

Етапи Масового Підбору

Агентство «Vasko-personal» пропонує комплексний підхід до процесів пошуку і добору персоналу. Ми спрямовані на довгострокове співробітництво і даємо гарантії на надані послуги. Добір персоналу може здійснюватися не тільки в Києві, але й в інших регіонах України.

Саме тому при відборі ми також звертаємо увагу на soft skills, серед яких ─ здатність до навчання. Якщо керівники після співбесіди розуміють, що кандидат не підходить на позицію в нашій компанії, то вони про це чесно говорять. Якщо в них є певні сумніви, то звісно, зворотний зв’язок присутній. Як правило на розгляд відбирають до 6-7 кандидатів.

Рекрутинг Персоналу It Рекрутинг

Тому в компанії працює дві команди рекрутингу ─ Рекрутинг Офіс і Рекрутинг Роздріб. Моя зона відповідальності ─ це HR-менеджмент Рекрутингу Роздріб. Оскільки тип найму для роздрібної торгівлі ─ масовий, то, звісно, фінальне рішення по кожному з кандидатів приймає https://wizardsdev.com/ керівник магазину. Як безпосередній керівник, керівник точно знає кого потребує у свою команду задля ефективності роботи. INTERTOP – це онлайн фешен платформа одягу, взуття, аксесуарів та косметики. Що працює 27 років і має 150+ магазинів по всій Україні.